سایر ورزش ها

اسدی: سفرمان به اروپا شخصی است و ارتباطی به انتخابات ندارد!به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه این امید وجود داشت که برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری در بهمن سال گذشته بتواند آرامش را به این رشته المپیکی بازگرداند اما این اتفاق تا به امروز نیافتاد و این فدراسیون هر از چند گاهی با یک بحران روبرو است.

بعد از اینکه یک ماه قبل خبر از شکایت یکی از کاندیداها به دیوان عدالت اداری و رای بدوی این دیوان مبنی بر ابطال انتخابات فدراسیون منتشر شد، شائبه اشکال در انتخابات به واسطه عدم ثبت اسم رئیس و دبیر فدراسیون در سایت فدراسیون جهانی طرح مسئله اشکال در انتخابات را قوت بخشید.

امروز عنوان شد که رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به همراه عطاالهی دبیر و وفایی سخنگوی فدراسیون در سکوت خبری راهی سوئیس مقر اتحادیه جهانی شده اند تا در راستای حل این مشکلات مذاکره کنند!

رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تکذیب سفر خود و همراهانش به سوئیس گفت: این سفر هیچ ربطی به اتحادیه جهانی و انتخابات برگزار شده ندارد و اصلاً نیازی به رسانه ای شدن آن نبود. این سفر بنا بر هماهنگی یکی از اعضای اصلی کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا و برای جذب حامی مالی و تامین تجهیزات دوچرخه سواری صورت گرفته است.

وی افزود: این مسئول در کشور ایتالیا ساکن است و من و آقای عطاالهی هم اکنون همراه ایشان در کشور فرانسه به سر می بریم و یکی دو روز آینده به تهران باز می گردیم. اصلاً قرار بر این نبود که این سفر رسانه ای شود چرا که به نوعی به دعوت این مقام آسیایی برای مذاکره با یک حامی مالی به اینجا آمده ایم و اصلاً نمی دانیم آیا مذاکرات ما برای تامین تجهیزات به نتیجه می رسد یا خیر؟

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری تصریح کرد: در خبرها گفته شده که وفایی نیز همراه ما است. اصلاً این طور نیست آقای وفایی به دنبال توافق با یک اسپانسر خارجی برای تامین البسه به خارج کشور رفته اند. این البسه هم هفته آینده به تهران می آید. من هنوز نمی دانم چرا رسانه ها این مسئله را تا این حد پر رنگ کرده اند!

«در زمان سرپرستی نام شما و آقای شادنیا به عنوان سرپرست دبیری در سایت فدراسیون جهانی ثبت بود اما بعد از انتخابات اسامی شما و دبیر حذف شده و همین مسئله گمانه زنی را برای اشکال یا ایراد اتحادیه جهانی به انتخابات بیشتر کرده است؟»

وی در پاسخ به این پرسش گفت: اصلاً این طور نیست. در آن زمان اسم آقای شادنیا به عنوان سرپرست دبیری ثبت بود و باید ترکیب جدید فدراسیون در سایت جهانی اصلاح می شد. این پروسه زمان می برد. ما نامه تائید انتخابات را از سوی کنفدراسیون دوچرخه سواری آسیا داریم که اگر باز هم منتقدان مشکلی برای ما درست نکنند می توانم تصویر آن را در اختیار شما بگذارم.

اسدی همچنین در خصوص آخرین وضعیت شکایت مطرح شده از سوی صانعی دیگر کاندیدای انتخابات فدراسیون هم به مهر گفت: قرار است شنبه ۶ خردادماه دادگاه این مسئله تشکیل گردد و مسئولیت آن هم برعهده امور حقوقی وزارت ورزش است و مستندات مربوطه از طریق وزارت ارائه خواهد شد و تاکنون هم مشکلی از این بابت پیش نیامده و اصلاً مشکلی نیست!منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه