دسته‌بندی نشده

استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اوپتیکی برای مبارزه با موادمخدر در مرزهاسردار حسین اشتری که در حال حاضر مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی است در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه ایران برای پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با ورود مواد مخدر به کشور اظهارکرد: ایران یکی از کشورهایی است که در سراسر جهان بیشترین مبارزه را موادمخدر داشته و حتی از ورود مواد مخدر به دیگر کشورها نیز جلوگیری کرده است. در این میان و در داخل کشور نیز یکی از سازمان‌هایی که از بعد از پیروزی انقلاب تاکنون بیشترین مبارزه را با ورود مواد مخدر به کشور داشته فراجا بوده است.

وی با بیان اینکه پلیس بیش از ۴۰۰۰ شهید را برای مبارزه با موادمخدر تقدیم کشور و مردم کرده است، گفت:‌ این آمار خود گواهی بر مبارزه خوب و همه‌جانبه پلیس با موادمخدر است و نشان می‌دهد که ماموران پلیس حتی حاضرند از جان خود بگذرند اما با این پدیده شوم مبارزه کنند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی با بیان اینکه فراجا جزو سازمان‌های پیشتاز در مبارزه و مقابله بوده است، گفت: پلیس در این خصوص برنامه خوبی هم دارد و اکنون نیز در مرزها با انسداد مرز، دستگاه‌های الکترونیکی و تجهیزات اوپتیکی با مواد مخدر در حال مبارزه است.

اشتری تاکید کرد:‌ اما یک نکته ضروری است و اینکه تمام دستگاه‌ها باید در امر مبارزه با موادمخدر به مسئولیت خود عمل کرده و پلیس و ستاد مبارزه با موادمخدر را یاری کنند. هرچه در حوزه مبارزه با موادمخدر و پیشگیری از آن هزینه شود در حقیقیت نوعی سرمایه‌گذاری صورت گرفته چرا که اگر خدای نکرده فردی به دام اعتیاد بیفتد باید هزینه‌های زیادی برای درمان و بازگشت او به جامعه انجام شود.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه