کشتی

استخدام ورزشکاران در شرکت‌ها بسیار ارزشمند استبه گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالرضا حاجتی شامگاه یکشنبه در آئین استخدام قهرمانان کشتی خوزستان و تشکیل تیم کشتی فرنگی گروه ملی صنعتی فولاد ایران اظهار کرد: نماد ما ایرانی‌ها پهلوانی است، قهرمانانی امثال عبدولی که برای خوزستان و کشور افتخار آفرینی کرده اند، نماد ما هستند.

وی افزود: حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان جوانی است که روزهای اول کار می‌گفتیم شاید نتواند از عهده کار برآید اما وی با اخلاق مداری و صداقت در کارش سبب شد اتفاقات بسیار بزرگی در خوزستان رقم بخورد، لذا اعتماد کردن به وی باعث شد کارهای به یاد ماندنی در استان اتفاق بیفتد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: دست تمام اشخاصی که به کمک ورزش کشتی خوزستان آمده‌اند را به گرمی می‌فشارم.

سردار حاجتی با بیان اینکه روزی دشمن آمده بود تا خوزستان را از ما بگیرد، تصریح کرد: صدام در کوچه و پس کوچه‌ها نوشته بود آمده‌ایم که بمانیم اما امثال بهنام محمدی‌ها، برون‌ها و جهان آراها که باید از آنها یاد کنیم قهرمانانی بودند که نگذاشتند این اتفاق بیفتد؛ این قهرمانی امروز به دست شما افتاده، باید نام و پرچم سه رنگ ایران را به اهتزاز در آورید.

وی افزود: اکنون در ایام ماه محرم هستیم، کار کردن برای امام حسین (ع) یعنی اقداماتی همچون ایجاد اشتغال، استخدام، فراهم کردن شرایط ازدواج و.. که اینها خود امنیت را به دنبال خواهند داشت. البته خوزستان امنیتی نیست بلکه گاهی تدبیرهای ما غلط است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: از شکست نترسید زیرا آدمی باید کمرش آنقدر به زمین بخورد تا به موفقیت برسد؛ ان‌شاءالله خوزستان در جهان و المپیک تعداد مدال‌های خود را افزایش خواهد داد.

سردار حاجتی عنوان کرد: استخدام ورزشکاران کار ارزشمندی است، در خوزستان غول‌های صنعتی بزرگ بسیار است که باید این کارها را انجام دهند تا عملکردشان ماندگار بماند.

به گزارش خبرنگار مهر، امین میرزا زاده، سعید کریمی زاده، پویا دادمرز، سعید اسماعیلی، علیرضا مهمدی، امین قاسمی منجزی، شاهین بداغی، رضا ساکی، ایمان محمدی، پویا ناصرپور، امین کاویانی نژاد، رسول گرمسیری، دانیال سهرابی، محمد ناقوسی، مهدی محسن نژاد، علیرضا عبدولی، حامد عبدولی، شایان حبیب زارع، احمدرضا محسن نژاد، علی احمدی وفا و پارسا نظری به عنوان بازیکن و مهرزاد اسفندیاری فر، سعید عبدولی و میرحسین قیطاسی به عنوان مربی و کادر فنی به استخدام شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران درآمدند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه