سایر ورزش ها

استارت فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی برای یونیورسیادبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون با حضور کلیه اعضا صبح امروز در محل این فدراسیون برگزار شد و حاضران در این نشست، در خصوص مسائل جاری فدراسیون بحث و تبادل نظر کردند.

هادی بشیریان رئیس فدراسیون ضمن تسلیت فرارسیدن سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی گزارشی از میزبانی سومین دوره رقابت‌های شطرنج دانشجویان آسیا، فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

در این جلسه در خصوص بررسی رشته‌های اعزامی به سی و یکمین یونیورسیاد و انجمن‌های فدراسیون بحث و تبادل نظر و مقرر شد در خصوص نفرات برای ریاست انجمن‌های فدراسیون با در نظر گرفتن شرایط و توانمندی‌های افراد بررسی‌های لازم صورت گرفته تا در جلسه آتی در خصوص انتخاب انجمن‌ها تصمیم گیری شود.

همچنین در خصوص تیم‌های اعزامی به یونیورسیاد با روسای فدراسیون‌های مربوطه رایزنی شده تا برنامه ریزی لازم در خصوص اردوها و مسابقات انتخابی انجام گیرد.

در پایان این نشست تصمیم گرفته شد اعضای ستاد اجرایی یونیورسیاد سال ۲۰۲۳ چین معرفی شوند.

بشیریان، خواجوی، علی دوست، عنبریان، خدادادی، شهبازی، امیر عباس لشگری، کریمی، مرادی و خانم‌ها سلمان و رحیم دل در این جلسه حضور داشتند.

یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان قرار بود سال گذشته در کشور چین برگزار بشود که به خاطر محدودیت‌های کرونایی، این رقابتها یکسال به تعویق افتاد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه