آخرین اخبار

اتفاق عجیب ؛ جدایی رکورددار قهرمانی از پرسپولیس!به گزارش همشهری آنلاین، اولین جلسه تمرینی پرسپولیس در استادیوم کاظمی در حالی از ساعت 18:30 آغاز شده که یک چهره مشهور در محل تمرین سرخپوشان حضور ندارد. 

کمال کامیابی‌نیا، بازیکنی است که به نظر به پیش فصل سرخپوشان فراخوانده نشده تا در تمرین این تیم شرکت نکند و در آستانه جدایی از جمع بازیکنان پرسپولیس قرار بگیرد.

این در حالی است که کمال یک فصل دیگر تحت قرارداد پرسپولیس است اما به نظر می‌رسد او نیز همچون سیامک نعمتی در مسیر در خروجی باشگاه قرار گرفته تا یک اتفاق عجیب دیگر نقل و انتقالات پرسپولیس را تحت تاثیر خود قرار دهد.

کمال از لیگ پانزدهم در ترکیب پرسپولیس است و تنها بازمانده اولین لیست خرید برانکو ایوانکوویچ محسوب می‌شود و در تمام قهرمانی‌های پرسپولیس در سال‌های گذشته نیز حضور داشته و نقش‌آفرینی کرده است.

در صورت جدایی کامیابی‌نیا، پرسپولیس تنها میلاد سرلک و سینا اسدبیگی را به عنوان هافبک دفاعی خواهد داشت که در این بین هنوز قرارداد سرلک تمدید نشده است.

نکته مهم اینکه هنوز باشگاه پرسپولیس واکنشی به خبر عدم حضور کمال در تمرین نداشته و باید دید یحیی با این بازیکن چه برخوردی خواهد داشت.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه