آخرین اخبار

آقا کریم بر می‌گردد؟


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، پس از اعلام خبر جدایی کریم باقری از پرسپولیس در مقابل ساختمان باشگاه و فضای مجازی هواداران دست به انتقاد شدید زدند تا رضا درویش خود را در معرض شدیدترین انتقادات از سوی هواداران این تیم قرار دهد. او چند روز بعد در سالن نشست خبری این باشگاه، اظهارات قبلی خود را تکرار کرد تا مشخص شود باشگاه پرسپولیس تمایلی به تمدید قرارداد باقری ندارد.

با این حال واکنش تند هواداران پرسپولیس به این خبر، بازیکنان را هم مجاب کرد تا با انتشار چند استوری و پست، خواستار تمدید قرارداد و حفظ کریم باقری در کادرفنی شوند. حتی یحیی گل‌محمدی که درویش علت جدایی باقری را متوجه او کرده بود نیز با یک استوری، رابطه خوب با باقری را نشان داد.

بعد از این تحولات، حالا باشگاه پرسپولیس قصد دارد پیشنهاد خود را به کریم باقری ارائه دهد تا او را برای فصل آینده نیز در پرسپولیس نگه دارد. البته هنوز مذاکرات رسمی بین طرفین آغاز نشده اما شنیده‌ها حاکی از آن است که درویش عزم جدی برای حفظ باقری دارد.

باقری از اواخر لیگ چهاردهم در پرسپولیس حضور دارد و همچنین در لیگ سیزدهم دستیار علی دایی بوده تا با رکورد 9 فصل مربیگری در پرسپولیس، فعالترین و باسابقه‌ترین عضو کادرفنی این تیم لقب بگیرد.

باید دید باشگاه پرسپولیس موفق به تمدید قرارداد با آقا کریم در 72 ساعت آتی خواهد شد تا او مسافر ترکیه شود یا خیر.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه