دسته‌بندی نشده

آغاز عملیات اجرایی پروژه مترو ورامین در آینده نزدیکحسین نوش آبادی نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در جلسه اخیری که در ریاست جمهوری برگزار شد ، همه دست‌اندرکاران و مسئولان ذی ربط در حوزه حمل و نقل ریلی، بر اجرای سریع مترو که از مصوبات سفر جناب رئیس جمهور است تاکید کردند.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس بیان کرد: بیمارستان پیشوا از جمله پروژه‌های مصوب سفر رئیس‌جمهور به دیار پانزده خرداد است و باید در موعد مقرر بهره‌برداری شود.

رئیس مجمع نمایندگان شهرستانهای استان تهران بیان کرد: انتقال پساب تهران برای تأمین آب زراعی به دشت بزرگ ورامین به سرعت در حال اجرا می باشد و امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.

نوش‌آبادی مطرح کرد: پایانه مسافری جهت تامین آسایش و امنیت رفت و آمد شهروندان پیشوایی، یک ضرورت جدی و لازم است فرمانداری و شهرداری پیشوا، زمینه های احداث آن را با کمک وزارت کشور، فراهم کنند.

نوش آبادی گفت: تاسیس شعبه جدید تامین اجتماعی در دستور کار سازمان تامین اجتماعی استان تهران است و به زودی افتتاح خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: مجوز پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در شهرستان پیشوا صادر شده است و بخش غیر دولتی مقدمات اجرای آن را شروع کرده است ؛ شهرک صنعتی شهرستان پیشوا در حال توسعه است و بستر اشتغال هزاران نفر را در این منطقه فراهم کرده است.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *