آخرین اخبار

آغاز شمارش معکوس کشتی آزاد جهان/ یزدانی و تیلور تا فینال به هم نمی‌خورند


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،  رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان روز‌های ۲۵ تا ۲۸ شهریورماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه اعلامی، مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم روز‌های ۲۵ و ۲۶ شهریور، مسابقات اوزان ۷۹، ۹۲، ۵۷ و ۷۴ کیلوگرم روز‌های ۲۶ و ۲۷ شهریور و مسابقات اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم نیز روز‌های دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار می‌شود.

نتایج قرعه این رقابت‌ها که مسابقات مقدماتی آن از ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایران آغاز می‌شود به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۳۳ شرکت کننده دارد،  میلاد والی‌زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با رضوان کواکس از رومانی مبارزه می‌کند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۷ نفر حضور دارند،  رضا اطری در دور اول استراحت می‌کند. حریف وی در دور دوم برنده مبارزه میان کودای اوگاوا از ژاپن و نماینده رژیم صهیونیستی است.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که با حضور ۴۵ نفر برگزار می‌شود،  رحمان عموزاد خلیلی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با یانیس مادی از کامبوج کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۳۰ نفر شرکت کرده اند،  امیرمحمد یزدانی در دور اول به مصاف پاتریک اولنزین از لهستان می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده مبارز میان ماگومد خانیف از آذربایجان و سنجر دوسجانوف از قزاقستان پیکار می‌کند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۴۵ نفر حضور دارند،  یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی پاشا عمرپاشایف از بلغارستان کشتی می‌گیرد.  زائوربک سیداکوف، قهرمان المپیک و جهان از روسیه در گروه امامی حضور دارد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۷ شرکت کننده دارد،  محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان رمضان ساری از ترکیه و یوتا میوا از ژاپن می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۴۸ کشتی‌گیر برگزار می‌شود،  حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لاورنس از استرالیا مبارزه می‌کند.  دیوید تیلور، قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در آن طرف جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرور نخواهد شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند،  امیرعلی آذرپیرا در دور اول به مصاف جانگ از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با زاهید والنسیا از آمریکا دیدار می‌کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۵ نفر حضور دارند،  مجتبی گلیج پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف بنجامین هانیس از ایتالیا می‌رود.  عبدالرشید سعداله‌یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا در گروه گلیج قرار دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۳۳ نفر حضور دارند،  امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مصاف می‌دهد.  طا‌ها آکگول، قهرمان جهان و المپیک در گروه زارع قرار دارد و تا مرحله نیمه نهایی با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.  

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه