سایر ورزش ها

آغاز رقابت شطرنجبازان ایران در بخش سرعتبه گزارش خبرنگار مهر از هانگژو، رقابت شطرنج‌بازان ایران در بخش سرعت از امروز آغاز شد و شطرنج‌بازان ایران در دورهای اول ودوم بخش سرعت مقابل حریفان خود قرار گرفتند که طی آن ۱۸ پیروزی، ۱۰ شکست و ۴ تساوی حاصل تلاش ملی پوشان کشورمان شد.

رقابت های شطرنج در بخش سرعت در ۷ دور برگزار می شود که نتایج کامل دورهای اول و دوم آن به شرح زیر است:

در کلاس VI-B۱ و در دور اول محمدرضا علیزاده مقابل نماینده چین پیروز شد و علیرضا قورچی بیگی مقابل برابر حریفی از تایلند مغلوب شد و هادی مشیرآبادی به نماینده هندوستان باخت.
در دور دوم نیز علیرضا قورچی بیگی مقابل نماینده تاجیکستان پیروز شد. محمدرضا علیزاده نماینده چین را شکست داد و هادی مشیرآبادی برابر نماینده مغولستان به پیروزی رسید.

در کلاس VI-B۲/B۳ و در دور اول امیر ربی خوراسگانی مقابل نماینده تاجیکستان به پیروزی رسید. مجید باقری برابر نماینده اندونزی به تساوی رسید. حمزه مصلح رشت آبادی به حریفی از ترکمنستان باخت.

در دور دوم نیز امیر ربی خوراسگانی نتوانست از سد نماینده اندونزی بگذرد و شکست خورد. مجید باقری مقابل نماینده تاجیکستان مغلوب شد. حمزه مصلح مقابل حریف چینی به پیروزی رسید.

در کلاس PI و در دور اول ، امیر کچیان مقابل حریفی از اندونزی به تساوی رسید، ابوالفضل کاظمیان برابر شطرنج باز تایلندی پیروز شد. امید ذاکری برابر نماینده هندوستان به پیروزی رسید و فاطمه بیات برابر حریف قزاقستانی شکست خورد.

در دور دوم امیر کچیان مقابل نماینده اندونزی شکست خورد، ابوالفضل کاظمیان برابر حریف قزاقستانی پیروز شد، امید ذاکری به نماینده فیلیپین باخت و فاطمه بیات مغلوب نماینده هندوستان شد.

در کلاس VI-B۱و در دور پنجم ، لیلا زارع زاده و ملیحه صفایی برابرحریفانی از اندونزی به پیروزی رسیدند و سمیرا آقایی مقابل حریفی از ویتنام به تساوی رسید.

در دور دوم لیلا زارع زاده مقابل شطرنج باز ازبکستان به پیروزی رسید و سمیرا آقایی با نماینده هندوستان به تساوی رضایت داد و ملیحه صفایی مقابل ویتنام پیروز شد.

در کلاس VI-B۲/B۳ و در دور اول ، عاطفه نقوی مقابل نماینده فیلیپین پیروزشد.فاطمه رحیمی برابر نماینده تایلند به پیروزی رسید. مریم رحیم زاده هم نماینده مغولستان را شکست داد.
در دور دوم نیز عاطفه نقوی مقابل دیگر نماینده کشورمان مریم رحیم زاده به پیروزی رسید و فاطمه رحیمی برابر نماینده هندوستان به پیروزی دست یافت.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه