سایر ورزش ها

آغاز اردوی تیم ملی شمشیربازی برای اولین رویداد سال میلادی جدیدبه گزارش خبرنگار مهر، مسابقات گرند پری تونس اولین رویداد مصوب برای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در سال جدید است. برای حضور در این مسابقات قرار بود اردوی تیم ملی از ۲۸ آذر ماه آغاز شود اما برخی اختلاف نظرهای ایجاد شده در مورد ترکیب تیم اعزامی به تونس و ۵ یا ۳ نفره بودن آن، منجر به تاخیر آن شد.

حالا پس از دو هفته وقفه قرار است اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر از فردا دوشنبه آغاز شود در حالیکه به صورت دقیق مشخص نیست حواشی پیرامون این تیم به طور کامل کنار گذاشته شده یا به صورت مقطعی و صرفا برای بازگشت ملی پوشان به اردو؟!

علی پاکدامن، فرزاد باهرارسباران، محمد رهبری، محمد فتوحی، نیما زاهدی، امیرحسین شاکر و عرفان کشگری نفراتی هستند که توسط امین قربانی سرمربی تیم ملی برای حضور در اردو دعوت شده اند. این اردو قرار است از عصر فردا در آکادمی ملی المپیک آغاز شود و تا زمان اعزام به تونس پیگیری شود.

برای این اعزام پاکدامن، فتوحی و رهبری گزینه های مورنظر فدراسیون هستند در حالیکه سرمربی تیم ملی اعزام پنج نفره را در برنامه داشت و دقیقا به خاطر همین مسئله، تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر و برنامه هایش به حاشیه کشیده شد.

علیرضا پورسلمان سرپرست فدراسیون پس از ایجاد اینگونه ابهامات پیرامون تیم ملی با رد هر گونه اختلاف نظر و دخالت فنی اینگونه اعلام کرد که در رابطه با ترکیب اعزامی با سرمربی تیم ملی به توافق می رسیم اما به نظر می رسد گذشت زمان بیشتر و تصمیم گیری های آینده بیشتر از هر مسئله ای به واقعیت حواشی امروز و پایداری یا گذرا بودن آن را عیان می کند.

رقابت های گرندپری تونس از ۲۲ دی ماه آغاز می شود. این مسابقات به مدت دو روز و در بخش انفرادی برگزار خواهد شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه