آخرین اخبار

آرزوی سردار آزمون برای طارمی؛ امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد!به گزارش همشهری‌آنلاین، در شرایطی که پس از قطع همکاری فدراسیون فوتبال ایران با دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی، شایعاتی زیادی پیرامون به هم خوردن ارتباط سردار آزمون با مهدی طارمی شکل گرفته بود اما مهاجم تیم بایرلورکوزن در گفتگوی خود با آنتن تمجیدهای بی٬پایانی از هم‌تیمی خود داشت.

او که در بخش‌های مختلف این گفتگو بارها بر روی رفاقت خود به مهدی طارمی تاکید داشت، به تمجید از عملکرد این مهاجم بوشهری تیم ملی پرداخت و به شایعه انتقال او به میلان واکنش نشان داد.

سردار گفت: مهدی قطعا بازیکن بااستعدادی بوده که در پورتو تا این حد درخشیده و آقای گل شده است. واقعا چقدر پیشرفت کرد و ای کاش زودتر به اروپا می‌آمد. اوایل که او در پرسپولیس بود، من خیلی اصرار داشتم که او به اروپا برود، چون لیاقت و استعداد این را داشت.

او افزود: او کنار من بازی می‌کرد و من می‌دانستم چقدر بازیکن خوبی است و با جای‌گیری‌هایش چقدر به بازیکنان کناری‌اش کمک می‌کند. امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد، چون لایقش هست و اینهمه زحمت کشیده و در پورتو بهترین بازی‌ها را کرده است. او قطعا می‌تواند در میلان و اینتر بازی ‌کند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه